Posturi vacante

Agenția imobiliară «SG-Imobil Group» recrutează angajați (domnișoară) pentru a activa ca agent imobiliar
Serviciu pentru persoane active care nu agreează munca de rutină. Un salariu decent și garantat!

Cerinţe:
- Ținută plăcută;
- Un mod de viață activ.

Studiisuperioare (incomplete superioare);

-  Abilități de comunicare;
- Cunoașterea PC-ului la nivel de utilizator;
- Dorința de a câștiga bine;
- Experiența în domeniul imobiliar nu este necesară, dar e binevenită;
- Limbi: Româna, Rusa. Limbi străine - avantaj.

Responsabilități:
- Organizarea și desfășurarea prezentărilor obiectelor imobiliare;
- Negocierea și încheierea contractelor.

Compania oferă
- Instruire gratuită;
- Posibilitatea de a vă planifica independent ziua de lucru;
- Susținerea profisională a colegilor cu experiență;
- Publicitate, suport juridic și informativ la un nivel înalt;
- Creștere profesională și posibilitate de avansare în carieră.

Trimiteți CV-ul cu poza la: sgimobil.group@gmail.com, cu subiectul "Agent Imobiliar" și indicând numărul de contact.